Kategorie

polecamy

płyn zimowy Motul 5 litrów

zimowy
płyn do spryskiwaczy
18,00pln
5 litrów

Środek do czyszczenia silnika VALVOLINE Engine Cleaner 500ml Elbląg

Dostępny Dostępny
0,00 zł
(Cena netto: 0,00 zł)
pojemność 500ml

Preparat Engine Cleaner zawiera silne rozpuszczalniki i środki czyszczące, które szybko wnikają w smar, olej, pył i brud. Wysokiej jakości detergenty pomagają następnie szybko wypłukać zemulsyfikowany olej i brud za pomocą wody.

Do stosowania we wszystkich silnikach samochodów osobowych, użytkowych, ciężarowych, autobusów, itp. Odpowiedni także do pojazdów przemysłowych i urządzeń gospodarstwa domowego.
Preparat Engine Cleaner nie zawiera chlorowanych rozpuszczalników i jest bezpieczny w użyciu na podjazdach betonowych, z betonu malowanego lub z malowanej kostki.

Znakomita skuteczność czyszczenia
Olej, smar, pył i zanieczyszczenia przyczepiają się do tłustej powierzchni silnika. Jeżeli pozwoli się, aby ten proces trwał, powstaje gruba, tłusta powłoka. Preparat Engine Cleaner zawiera silne rozpuszczalniki i środki czyszczące, które szybko wnikają w smar, olej, pył i brud. Następnie detergenty pomagają wypłukać zemulsyfikowany olej i brud za pomocą wody.
Zastosowanie uniwersalne
Uniwersalny środek odtłuszczający. Czyści silniki, kosiarki i części silnika.
S
posób użycia:
Zeskrobać grube osady smaru i brudu. Aby uzyskać najlepsze wyniki, silnik powinien być ciepły (NIE GORĄCY). Jeżeli silnik jest zimny, uruchomić i pozostawić na biegu jałowym, dopóki się nie rozgrzeje. Jeżeli silnik osiągnął pełną temperaturę roboczą (JEST GORĄCY), pozostawić do ostygnięcia na pół godziny. Przykryć rozdzielacz i gaźnik plastikiem. Bezpośrednio spryskać czyszczoną powierzchnię preparatem Engine Cleaner. Pozostawić aż preparat wniknie w smar, olej lub brud, po czym spłukać wodą.